Меню
Укр
Класика поза часом
Healthy Style - це натуральні ароматизовані соняшникові олії в зручному аерозольному балончику, які не мають аналогів серед національних виробників.
Детальніше
Досконалий смак і висока якість
Безліч неперевершених смаків, кожен з яких відповідає саме вашому стилю життя
Високий рівень якості продукції, орієнтація на клієнта і сталий розвиток визначають те, що ми робимо щодня.
Детальніше
Здорові продукти - здорове життя!
Нові технології та інноваційний підхід
Продукти нового покоління, в яких ідеально поєднуються смак і користь.
Детальніше
Olkom - заправляй життя смаком!

Світ занадто цікавий, щоб його ігнорувати, і ми працюємо для того, щоб поділитися з вами його численними смаками! Ми маємо апетит до життя. Він допомагає нам дивитися в майбутнє, бути більш інноваційними і розвиватися, щоб задовольнити ваші найрізноманітніші запити і побажання!

70 років тому ми починали тільки з двох продуктів. Сьогодні ж асортимент нашої продукції нараховує понад 100 найменувань від соусів до спеціалізованих кондитерських жирів.

Високий рівень якості продукції, орієнтація на клієнта і сталий розвиток визначають те, що ми робимо щодня. Ми стали компанією повного циклу – від створення рецептур і R&D до масового виробництва і продажів.

Але ми не зупиняємося на досягнутому. Наші інновації, якими ми дуже пишаємося, а також розуміння і задоволення зростаючих потреб наших клієнтів і партнерів, відкривають для нас безмежні можливості. Без сумніву, ми ростемо сьогодні, тим самим закладаємо міцний фундамент для майбутнього!

Бренди
Olkom
Olkom
Olkom Style
Olkom Style
Смачно як завжди!
Смачно як завжди!
Переваги
Стабільно висока якість
Стабільно висока якість
Сучасний лабораторний комплекс
Сучасний лабораторний комплекс
Вигідні умови співпраці
Вигідні умови співпраці
Висококваліфікований персонал
Висококваліфікований персонал
Новини
Акції
Новинки
Olkom Group запустила онлайн-магазин з продажу соняшникових олій в спреї Healthy Style
Для того, щоб задовольнити попит клієнтів і надати їм можливість з легкістю знайомитись з новинками бренду Olkom не виходячи з дому, Olkom Group розпочала онлайн продаж інноваційних соняшникових олій Healthy Style через інтернет-магазин shop.olkom.ua.
Безпека продуктів і захищеність співробітників – основні пріоритети Olkom Group
Коронавірус продовжує поширюватися по всьому світу, залишаючи свій слід у всіх сферах - від стилю життя кожної людини до змін бізнес-процесів великих компаній.
Olkom Group організувала допомогу лікарням Києва
Группа компаний Olkom произвела первую бесплатную поставку подсолнечного масла Александровской клинической больнице и ТМО «Психиатрия» в количестве 2000 литров. Такая помощь для врачей и пациентов планируется в течение всего срока карантина. Коллектив Компании убежден, что человеческая жизнь - это наивысшая ценность, и только объединив усилия, мы все вместе сможем преодолеть возникший кризис во время пандемии вирусной инфекции COVID-19.
Перша українська соняшникова олія-спрей Healthy Style – інноваційний продукт від Olkom
Olkom Group представляє нову лінійку олій Healthy Style, які не мають аналогів серед національних виробників. Це натуральні ароматизовані соняшникові олії в новому форматі упаковки - зручному аерозольному балончику.
Olkom Group посилила заходи безпеки для запобігання поширенню коронавирусу
З огляду на серйозність ситуації з поширенням коронавирусной інфекції COVID-19 і дотримуючись рекомендацій ВОЗ, Група компаній Olkom ввела додаткові заходи щодо попередження поширення коронавирусу у всіх своїх структурних підрозділах.
Olkom – STAY HOME!

У всьому світі люди роблять вибір на користь натуральних продуктів і здорового харчування. Olkom Group підтримує і розвиває цей тренд в своїх продуктах. Бездоганний смак, висока якість, безпека, застосування інновацій і використання найсучаснішого обладнання – відмінні риси нашої продукції.

Olkom – STAY HOME!